آموزش بازی دنیای وارکرفت: روش های شروع بازی

ارسال پست
آفلاین
نمایه کاربر
suntana

آموزش بازی دنیای وارکرفت: روش های شروع بازی

پست توسط suntana » شنبه 20 اردیبهشت 1399, 11:47 am

سلام شاید شما پیش تر اسم این بازی نام آشنا و بزرگ به گوشتان خورده باشه. شاید هم نه! ولی احتمال زیاد خورده :دی
World Of Warcraft

world of warcraft (جهان وارکرافت) بازی ای نام آشنا میان اکثر گیمر های جهان هست و کمتر کسی هست که چیزی درباره این بازی ندونه.

world of warcraft بازی ای نقش آفرینی بر خط چند نفره گسترده از سری وارکرافت که توسط بلیزارد انترتینمنت ساخته شده و در سال ۲۰۰۴ توسط شرکت بلیزارد برای کامپیوتر منتشر شده است.

آموزشی که میخوام بهتو بدم در رابطه با ششمین بسته ی الحاقی بازی به نام دنیای وارکرافت : لژیون هست که این بسته سال ۲۰۱۶ منتشر شد.

دوستانی که با این بازی آشنایی دارند میدونن که تو این بازی باید در یک جناح ( هورد یا الینس) ( Horde , Alliance) بازی کنند و هر کدوم از جناح ها دارای نژاد های مختلفی هستن.

هورد : بلاد الف یا جن های خونین(Blood Elf) , تاورن (Tauren) , اندد یا مردگان (Undead) , ترول (Troll) , اورک (Orc) , گوبلین (Goblin) و پاندا (Pandaren)

الینس : هیومن یا انسان (Human) , دوارف یا کوتوله (Dwarf) , نایت الف یا جن های شب (Night Elf) , گنوم (Gnome) , دراینای (Draenei) , وورگن یا گرگ ها (Worgen) و پاندا (Pandaren)

پ ن: پاندا ها میتونن در دو جناح باشن.

هر کدام از این نژاد ها کارایی خواص خودشون رو دارن و هرکدام از اون ها میتونن به یک کلاس تبدیل بشن که کلاس هارو بهتون معرفی میکنم.

کلاس Warrior : Warrior ها همونطور که اسمشون روشون هست کلاس های جنگجو هستن و تخصصشون تو مبارزه های تن به تن و از نزدیک هست. میتونن تانک هم باشن یعنی همون به اصطلاح کتک خور تا دمیج زن ها بتونن به راحتی دمیجشون رو بدن.

Paladin : Paladin ها کلاس های قدرتمندی هستن و به راحتی از پا در نمیان اونها میتونن تو ۳ استعداد یا به اصلاح تلنت (Talent) بازی کنن.هیلر که میتونه خون همرو نگه داره تار کسی نمیره . دمیج یا همون Dps که کارش تخریب هست و تانک.

Hunter : Hunter ها همونطور که اسمش روش هست شکارجی هایی هستن که تارگتشون رو از دور مورد هدف قرار میدن. تو بسته ی الحاقی ششم یا به اصطلاج پچ ۷ یا پچ لژیون بلیزارد تصمیم گرفت یکی از تلنت های هانتر رو به نزدیک زن تغییر بده که بازتاب جالبی داشت. حال هانتر ۲ تلنت دور زن و یک نزدیک زن داره . هانتر ۳ تلنتش برای تخریب و Dps هست.

Rogue: Rogue ها کلاس جالبی هستن تو سایه ها قایم میشن دشمن رو پیدا میکنن و تقریبا تو حالت مخفیانه کار خودشون رو میکنن و بعد از این که خون یا به اصطلاح Hp طرف کم شد از سایه ها میان بیرون و بازم شروع به زدن هدفشون میکنن و تا نمیره دست بر نمیدارن. روگ ها دارای ۳ تلنت نزدیک زن هستن.

Priest : Priest یکی از کلاس های مورد علاقه ی خودم هست که بر عکس تمام هیرو ها دارای ۲ تلنت هیلری و یک تلنت دمیج و Dps هست تلنت هاش به صورت تکی و دسته جمعی (Aoe :Aoe به معنی دسته جمعی) هست . پریست ها فقط قابلیت زدن از راه دور رو دارن.

Shaman : Shaman ها موجودات پیچیده که خیلی وقت هست به وارکرافت و جهان وارکرافت گذاشتن اونا قدرتشون رو از عوامل طبیعی مثل آب آتش خاک رعد و برق و چیز هایی ازین قبیل میگیرن. شمن ها دارای ۳ تلنت که یکی دور زن (Range) و دیگری نزدیک زن (Melee) و سومین تلنت هیلر هستند.

Mage : Mage که کلاس اصلی خودم هست و عاشقش هستم یکی از قدرتمند ترین Dps هاستو دارای ۳ تلنت Frost , Arcane , Fire هست که از قوی ترین کلاس ها در پچ لژیون هم هست. میج ها از بهترین Aoe زن های بازی هستن مخصوصا با تلنت آتش یا همون فایر.

Warlock : Warlock ها جادوگران خیلی خوبی که از قدرت تخریب بالایی برخوردارن و میتونن با چند حرکت دشمن رو نابود کنن و به سادگی هم کلاس بمیری نیستن :دی دارای ۳ تلنت Range هستن که از مزیت های وارلاک همین Range بودن اون هاست که تا بخوای بهشون برسی به سرعت از بین میبرنت :دی

Monk : Monk ها هم کلاس باحال و فانی هستن که مثل پالادین ها میتونن با هر ۳ تلنت اصلی بازی کنن یعنی Healer Dps Tank که هم تانک قوی هم هیلر قوی هم دی پی اس قوی ای دارن. بلیزارد چیزی برای مونک کم نزاشته. :دی

Druid : Druid ها از اصیل ترین نژاد Wow هستن . سر منشع قدرت اونا از طبیعت میاد و بر عکس همه ی هیرو و کلاس ها این کلاس دارای ۴ تلنت هست که دارای تانک, ۲ دی پی اس که یکی نزدیک زن و دیگری دی پی اس Range هست و هیلر که به جرعت میگم و خیلیا قبول دارن که از نمیر ترین هیلر های جهان وارکرافت هست بزرگوار. D:

Death Knight: Death knight ها یا به اصطلاح Dk ها از بسته الحاقی دوم یعنی جهان وارکرافت : خشم پادشاه لیچ که در سال ۲۰۰۸ به بازار اومد به وجود اومدن. دارای ۳ تلنت Melee که دارای ۲ dps و یک تلنت تانک هستن.

Demon Hunter: و در آخر دیمن هانتر ها که از پچ لژیون به وجود اومد رو بهتون معرفی میکنم. دارای ۲ تلنت ولی با قدرت تخریب فوق العاده بالا که یکی تانک و دیگری Dps میباشد. این کلاس هم مثل Dk ها همه ی تلنت هاش melee هستن.

تو این پست فقط کلاس ها و نژاد ها رو بهتون معرفی کردم تا وقتی وارد بازی شدید زیاد گمراه نشید و بدونید چه کلاسی به دردتون میخوره : )

ارسال پست