آموزش World Of Wacraft

ارسال پست
آفلاین
نمایه کاربر
suntana

آموزش World Of Wacraft

پست توسط suntana » شنبه 20 اردیبهشت 1399, 11:52 am

ورود به بازي و ساختن Hero :

تصویر

فکر کنم شکل گویا باشه .البته نیازي به توضیح هم نداره ولی ID و Passwrod اي که در سایت میسازید رو باید اینجا وارد کنید و بعد از وارد کردن آنها بر روي Login کلیک کنید .گزینه هاي دیگري نیز هتنسد )به جز گزینه هاي سمت راست که کاربردوشن معلومه . (باید بگم اگه در Blizzard بازي نمیکنید کلا بیخیال اون گزینه ها باشید ولی اگر بازیکن Blizzard هستید میتونید با استفاده از این گزینه ها Account خودتون رو مدیریت کنید )براي دیگر سرورها باید از طریق سایت خود سرور Account رو مدیریت کرد . Login که زدید بعد از چند ثانیه صفحه اي روبروتون بازي میشه که مثل سکلی زیر باید باشه :

تصویر

البته چون شما از قبل هیرو نداشتید انتظار هم نباید داشته باشید که هیرویی توي آیدي شما باشه بنابرین شکلی که میبینید مثل شکل ما خالیه خالیه و ویضیفه شما پر کردن این آیدي با هیروهاي خفن هست ! براي ساختن هیروي جدید بر روي Creat New Character کلیک کنید . صفحه اي جدید براي شما باز میشه که توضیحات رو روي عکس نوشتم .

تصویر

توضیحات عکس فکر کنم واضح باشه .بعد از انتخاب موارد و ساختن هیرو براي تایید نهایی بر روي Accept کلیک کنید . البته اینم بگم که به جز Hair Style و Hair Color بقیه موارد تا آخبر بازي ثابت هستند !یعنی حواستون باشه که الان دارین انتخاب میکنید و راه برگشتی در وسط بازي ندارید ! پس بهتون پیشنهاد میکنم کاربرد هر Class و هر Race رو بخونید )میتونید در پست هاي بلاگ آنها را پیدا کنید (و یعد هیرو خودتون رو بسازید . بعد از زدن Accept شما وارد دنیاي بزرگ و پر از ماجراي World of Wacraft میشد !جایی که Boss ها منتظر شمان !جایی که لقب هاي بازي شما رو طلب میکنند و جایی که حریفهایی براي قتل و غارت شما دندون تیز کردن

ارسال پست