یکی از کاربران World of Warcraft Shadowlands در کم‌تر از سه ساعت به سطح ۵۰ رسید

ارسال پست
آفلاین
نمایه کاربر
mahdi
پست: 2
تاریخ عضویت: شنبه 8 شهریور 1399, 6:31 am

یکی از کاربران World of Warcraft Shadowlands در کم‌تر از سه ساعت به سطح ۵۰ رسید

پست توسط mahdi » شنبه 8 شهریور 1399, 6:33 am

یکی از شرکت کنندگان در نسخه‌ی بتای بازی World of Warcraft Shadowlands موفق شده است با استفاده از یکی از سیستم‌های جدید بازی در کم‌تر از ۳ ساعت به سطح ۵۰ (حداکثر سطح شخصیت‌ها در بازی به ۶۰ کاهش یافته است) برسد.

بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید بازی محبوب و پرطرفدار World of Warcraft تا پایان سال جاری میلادی در دسترس تمامی کاربران و هواداران قرار خواهد گرفت. با این حال، برخی از کاربران خوش‌شانس بوده و فرصت شرکت در نسخه‌ی بتای World of Warcraft Shadowlands را پیدا کرده‌اند. اگرچه شرکت بلیزارد (Blizzard) در حال بررسی بخش‌های مختلف بازی و اعمال تغییرات به صورت هفتگی در محتوای این بسته‌ی الحاقی است ولی برگزاری نسخه‌ی بتا اطلاعات زیادی از World of Warcraft Shadowlands را در اختیار هواداران قرار داد. برای مثال، سرنوشت یکی از شخصیت‌های اصلی داستان به لطف رویدادهای برگزار شده در نسخه‌ی بتا مشخص شد.

یکی از تغییرات اساسی در نظر گرفته شده برای بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Shadowlands به سطح یا همان Level شخصیت بازی‌بازان برمی‌گردد. برخلاف گذشته که با انتشار بسته‌های الحاقی جدید، حداکثر سطح شخصیت‌ها ۵ یا ۱۰ واحد افزایش می‌یافت، شرکت بلیزارد این بار تصمیم گرفته است حداکثر سطح را از ۱۲۰ به ۶۰ کاهش دهد. با انتشار این بسته‌ی الحاقی، سطح شخصیت‌هایی که در گذشته به حداکثر سطح ممکن رسیده بودند به عدد ۵۰ کاهش یافته و بازی‌بازان باید برای کسب ۱۰ سطح نهایی تلاش کنند. با اعمال این تغییر، زمان مورد نیاز برای کسب سطح لازم جهت تجربه‌ی محتوای بسته‌ی الحاقی جدید بازی نسبت به گذشته به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. با این حال، به نظر می‌رسد برخی از کاربران نسخه‌ی بتا راه‌هایی را کشف کرده‌اند که مدت زمان لازم برای افزایش سطح شخصیت‌ها را بسیار بیشتر از آن چیزی که مد نظر شرکت بلیزارد بوده است، کاهش می‌دهد.

اخیرا، یک استریمر به نام MrGM موفق شد با استفاده از کمک یکی از بازی‌بازان، در کم‌تر از ۳ ساعت به سطح ۵۰ برسد. در این روش، او از سیستم متعادل‌سازی شطح دشمنان در سیاه‌چاله‌ها متناسب با سطح بازی‌بازان استفاده کرده است. این سیستم سطح دشمنان را با توجه به سطح بازی‌باز افزایش می‌دهد ولی سطح دشمنان حداکثر تا سطح ۳۰ افزایش پیدا می‌کند. در این روش، شما یک بازی‌باز که به سطح آخر رسیده است را با خود همراه کرده ولی تنها بازی‌باز با سطح پایین از سیستم جدید بازی یعنی Chromie Time استفاده می‌کند.

با استفاده از این روش، این استریمر موفق شد در زمان ۲ ساعت و ۵۳ دقیقه به سطح ۵۰ برسد. بسیار بعید به نظر می‌رسد که شرکت بلیزارد به صورت آگاهانه چنین سیستمی را به بازی اضافه کرده باشد و حالا با منتشر شدن این جزییات، احتمالا در روزهای آینده شاهد اصلاح شدن آن از سوی تیم سازنده خواهیم بود.

اگرچه تغییر حداکثر سطح به ۵۰ با هدف کاهش زمان دسترسی به محتوای جدید بازی انجام شده است ولی شرکت بلیزارد همچنان برروی یک بازه‌ی زمانی ۱۰ تا ۱۵ ساعته برای رسیدن به این سطح تمرکز کرده است. تیم سازنده اخیرا تجربه‌ی (XP) اضافی دریافتی از طریق برخی آیتم‌ها و Potionها را به صورت کامل حذف کرده بود تا مطمئن شود که کسی سریع‌تر از زمان در نظر گرفته شده به سطح ۵۰ نمی‌رسد. حال باید منتظر ماند و دید کاربران چه راه‌های جدیدی را برای افزایش سرعت رسیدن به این سطح پیدا خواهند کرد.

بازی World of Warcraft در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. با این حال، تاریخ انتشار دقیق بسته‌ی گسترش دهنده‌ی World of Warcraft Shadowlands هنوز مشخص نشده است.

ارسال پست